ראם סמואל פיתח שיטה מצילת חיים בשם הנורה האדומה, לשיטה זו תוצאות מוכחות בהפחתת תאונות דרכים בחברות וארגונים

נהיגה מצילת חיים / "הנורה האדומה"

בסדרה של ארבע הרצאות בנות שעה וחצי, שהוכיחו עצמן כיעילות בצורה מעוררת התפעלות במניעת תאונות דרכים, רותם צוות 'ראם סמואל – לנהוג עם מקצוען' את קהל המאזינים לנהיגה בטוחה ונכונה.

ההרצאה יעילה במיוחד מסיבה פשוטה: ראם וצוותו הצליחו לצאת מהפרדיגמה, לבחון מחדש את האמונות הרווחות ולהציב דרך חדשה ומרעננת לבחינת אופי ואופן הנהיגה. ההרצאה מציגה את נושא תאונות הדרכים בדרך משכנעת במיוחד ואחד המאפיינים הוא שהקהל, שמגיע לרוב "בעל כורחו" להרצאה, משתתק ומביע עניין והתחלהבות.
באמצעות רתימת קהל השומעים ללקיחת אחריות אישית, דרך סיפורים מרתקים, כולל מגוון סיפורים אישיים, על ידי הקרנת סרטונים קצרים המעוררים את החושים ומחדדים את הנקודות המועלות ו.. הנחלת שיטת 'הנורה האדומה', השיטה שהוכחה כמפחיתה תאונות בסבירות מדהימה של 50% (בדוק סטטיסטית ומחקרית).חלק מהצלחת השיטה טמון בכך שאחרי שנים של הדרכה ואימון אלפי נהגים, אחרי בחינת הסטטיסטיקות והשפעות ההדרכה לאורך זמן, פיתחנו שיטות שישמרו את תובנות ההרצאות.
אחת הבעיות הידועות בתחום היא שההשפעה של ההרצאות, גם הטובות היותר, מוגבלת מאוד בזמן. השומעים יוצאים מהרצאה מסויימת ומבטיחים לעצמם ולסובבים "לשפר את דרכם" ומשום מה, לאחר זמן יחסית קצר, ההשפעה "היתה כלא היתה"…
ב"ראם סמואל-לנהוג עם מקצוען" אנו מקפידים לתת לשומעי ההרצאות כלים לשימור התובנות לאורך זמן, כך שגם לאחר חודשים תשמר ההתנהגות הנכונה בנהיגה וימשיכו להיחסך חיים.
זו אחת הסיבות לכך שתוצאות ההרצאות של "ראם סמואל-לנהוג עם מקצוען" טובות כל כך ומחזיקות לאורך זמן.

להזמנות צור קשר: 03-750-8243  או השאר פרטיך ונשמח ליצור קשר.