"להיות אלוף בחיים", איך לפרוץ את המחסומים ולהיות אלוף בכל תחום שאבחר?

הרצאה מרתקת, סיפור החיים של ראם סמואל, חולה סוכרת נעורים מגיל צעיר, שפרץ את המחסומים הפיזיים והמנטליים, והתקדם בנחישות, תוך מעבר דרך מכשולים עצומים, לזכייה כפולה באליפות צרפת הבינלאומית במרוצי מכוניות.
ההרצאה פותחת לקהל אפשרות לחוות חופש פנימי ומתוך כך לפעול ולחתור לתוצאות אישיות וארגוניות מתוך רצון ואחריות ולא כי ״צריך״ או כי כך ״הארגון בו אני עובד דורש״. שומעי ההרצאה נפתחים לעולם של אפשרויות ואנרגיות שירתום אותם לקחת אחריות בחייהם בכל התחומים: הפרטי, המשפחתי, יחסים בינאישיים ובמקום העבודה ואדם שרתום למשימה יבצע אותה על הצד הטוב ביותר.
להיות אלוף בחיים הוא סיפור אישי אליו מתחברים בקלות השומעים ואשר מביא את הקהל לחשיבה על היכולת לבחור את הדרך והחוזק הפנימי שתמיד חיפש בחיים, לפעול בעוצמה, לקום באנרגיה יום אחר יום ולחתור ללא ליאות אל המטרה.
ההרצאה "להיות אלוף בחיים" היא למעשה מבנה של הרצאה ולא "הרצאה" אחת מכיוון שראם מתאים את עצמו לקהל השומעים, מביא דוגמאות עדכניות מהמציאות בה אנו חיים ומשדרג את הסיפור ואת ההרצאה ללא הרף, הרי ששומעי ההרצאה, כולל אלו ששמעו אותה בעבר, חווים פעם אחר פעם התרגשות, לימוד וחוויה לחיים.
החיבור של ראם להתחדשות תמידית, ללימוד ללא הפסק, לחיים משמעותיים ומתחדשים, מחולל אנרגיה חיובית מדבקת והקהל מתחבר לרצון שלו עצמו להגיע לגבהים חדשים, לפרוץ גבולות ולחיות בעוצמה.
ההרצאה מומלצת לכל ארגון שרוצה להעניק לעובדיו חוויה מרגשת עם ערכים חיוביים נילווים.
להזמנות צור קשר בטלפון: 03-750-8243 או השאר פרטיך ונשמח ליצור קשר.